çiçek2

25 Ocak 2015 Pazar

aile herşeydir Bloğu ihmal ediyorum ama atılması gerekli o kadar yemek, pasta tarifi var ki hadi attım diyelim kim tarif yazıcak dimi :) 
Ailece aynı masada olmayı seviyorum, elhamdulillah.
En lezzetli sohbetler birlikte oluyor.
Yaşlıları bizden uzaklaştırmayalım, yanlızlaştırmayalım, kendilerini özel hissettirelim, dikkat edin yüzlerindeki ifadeyi oskarlı sinemada bulamazsınız..
eşimin anne ve babası tek büyüklerimiz ALLAH başımızdan eksik etmesin.Kalabalık ailelerde kendimi hep güvende hissetmişimdir..

 aralarda yeni merak sardığım iğne oyalarım olmadan da olmazdı tabi..
vakitsiz tatlı krizlerine sevgili desteğini unutmamalı :)


gece seyretmesi keyifliydi ama sabah işe 45 dk. yürüş hiç keyif vermedi doğrusu..


can kızım can oğlum aralarında 6 yaş var ama bilin bakalım büyük olan hangisi?
Senamız pek şımardı arkasında ordu halinde koşuşturan gönüllü bakıcıları görünce...havaların kıymetini bilip kahvaltıdan sonra sahil gezmesi yapıldı..

vee  çook şükür yine biraradayız..
işte merinin halleri
sevgiler hepinize..

6 yorum:

Pembe Kreasyon dedi ki...

Ne güzeldir kalabalık aile dimi :) Cok hos bir kare olmus Allah hic birinin yoklugunu yasatmasin. Su igne oyasini hep ogrenmek isteyip bir turlu firsat bulamamisimdir. Bence kizin buyuk :)

reyhane dedi ki...

Gözüm gönlüm açıldı sofraya

Gamze Esra Ersöz dedi ki...

Yine güzel sofralar kurulmuş ve aile bri araya gelmiş.Aile bağlarınız hiç kopmasın...

Furkan YETEK dedi ki...

Allah mutluluğunuzu huzurunuzu daim kılsın inşaallah...Şaşırdığım noktada çocuklarınız arasında 6 yaş olması, ama büyük olan erkek gibi ...Selam ve Dua ile...

Ahşap zamanı dedi ki...

harika sofra hazırlamışsınız Allah ailece sağlıklı mutlu yıllar nasip etsin en büyük hazinemiz ailelerimiz Allah onları başımızdan eksik etmesin sevgiler...:))

Ahşap zamanı dedi ki...

harika sofra hazırlamışsınız Allah ailece sağlıklı mutlu yıllar nasip etsin en büyük hazinemiz ailelerimiz Allah onları başımızdan eksik etmesin sevgiler...:))