çiçek2

17 Aralık 2013 Salı

bu kışEvin girişi, arkası her taraflar kar altınaydı.Çam ağacını kesmeye fırsat bulamayan bize kırılan dal süpriz oldu. Artık her sene bi dalın kırılmasını bekliycez :) Alışkın değiliz kara 2 gün kar oldu hayat pert. Ne elektrik ne su. İşe bile 1 gün gidemedik. Karın acemisiyiz anacığım. En son 5 yıl önce miydi ne böyle kar görmüştük. Neyse şimdi kendi gitti soğuğu kaldı. Bide üstteki andırana meyvesi çok seviyorum kendilerini Allah hem güzellik hem tat vermiş adına kurban olduğum.
Mevsim kış olsun ne olur kalplerimiz de yaz var. Hoşçakalın..

12 yorum:

Adsız dedi ki...

Bizim de elektrikler bir gitti bir geldi 2 günlük karda. Bütün kış mevsimini kar altında geçirenlere Allah kolaylık versin.

Büşra Kahveci dedi ki...

Ne güzel bir paylasım olmus :)) Ama ben yaz gelsin istiyorum.Yaz gelince her yer cıvıl cıvıl :)) Kar da seviyorum gerçi ama yaz favorim :)

Büşra Kahveci dedi ki...

Ne güzel bir paylasım olmus :)) Ama ben yaz gelsin istiyorum.Yaz gelince her yer cıvıl cıvıl :)) Kar da seviyorum gerçi ama yaz favorim :)

Adsız dedi ki...

Arkadaşım ne güzel bir yerde oturuyorsun maşaAllah bayıldım inan. tam tefekkürlük.. dört bir tarafımda beton görmekten mazallah kafayı sıyıracağım. Çam ağacını sakın kesmeyinnn!!!

MAVİANNE dedi ki...

kar manzaraları çok güzelll
kırık dalı süslemek güzel fikir gerçekten de
sevgiler

Aner dedi ki...

Ben daha burada kar goremedim. Herkes orasi soguktur sen coktan kar gormussundur diyo ama karda neser yok :)
Cok guzel fotograflar

Şule YANIK dedi ki...

ooo çok yağmış gerçekten.Allah yardımcınız olsun :) sevgilerimle...

VuslaT dedi ki...

Meri baksana o bahçeye kardan adam yapsana:)))) Çok güzel fotolar. Banada ver bir dal o meyvelerden bizde baksak tadına dermişim:)))
Canımsın sevgilerimle kaçtım zira üstüm ince üşüdüm:))))

selma tamer dedi ki...

bu guzzellık karsında ne denır

meri dedi ki...

kızlar kar kalktı ama vuslatımın dediği gibi keşke kardan adam yapaydık o kadar soğuktu ki unutmuşum :)

saadet-i müstesna dedi ki...

O nasıl güzel bir kar manzarasıdır.. Büyükşehirlerde yaşaya yaşaya unutmuşum kar ne demek.. :/

öce dedi ki...

ah ne güzel öyle yağan kar. ben aslında soğuğu pek sevmem ama köye gittiğimizde kar yağarda elektrikler kesilirse, kızlarım ve ben herkesi kızdırırcasına mutlu oluruz. gaz lambası yada mumla oturmak, bol sohbet, bayılırız. o andıra meyvesini de ilk defa gördüm. sevgiler...