çiçek2

17 Temmuz 2014 Perşembe

aynı acıyı hissedebilir miyiz ?


sahurda film izler gibi izlemedim Gazzeyi , yüreğimde hissettim yaşadıklarını. Tabi ki ateş düştüğü yeri yakar ama kendimce destek oldum onlara. Canlı yayında Şifa hastanesinde olanlara tanık oldum. Bir baba uyuyan çocuğunun kucağına düşen bombayı anlatıyordu. Çocuğunun organları dışarı çıkmış.Çocuğu ya çocuğu, dünyadaki en kıymetlimiz :(..  Hava, kara her yerden saldırı.. Neden Müslüman oldukları için. israillilere göre Müslüman öldürmek sevap. Lanetli toplum Allah size lanet etsin. Az kaldı Müslümanların baharı bitiyor yazı gelecek İnşaAllah..
Yatağıma suçlu gibi uzandığımda yaşadığım şehrin işgal altında olduğunu hayal ettim.Bırakın çeşit çeşit yiyeceklerle dolu iftar sofrasını, bırakın çocuklarımızın öhö dediklerinde gittiğimiz lüks hastanelerimizi, bırakın kıyafet rezaletimizi, bırakın ayyy 1 puanı daha olsaydı şu üniversiteye giderdi .........................  
insanlar can derdine düşmüş, evinde güvende değilsin hiçbir yerde.. Vitese takmış gidiyor israil, ne vicdanı var ne dur diyecek yürekli bir ülke. Geçenlerde bir Mısırlı'yı dinliyorum. ''Biz alıştık ölüme ama bana en çok Türkiye'den başka hiçbir Müslüman ülkenin  ses çıkartmaması dokunuyor, kendimizi çok yalnız hissediyoruz'' dedi.
Acı..
Dehşet..
Nefret..
Utanç..
Sefalet..
Eyy dünya eyy yanlı basın..Bir KATİL İSRAİL bile diyemiyorsunuz yarın HAKKIN DİVANINDA sizleri görmek istiyorum. O zavallı bebelerin hakkını nasıl ödeyeceksiniz. BANA DOKUNMAYAN YILAN BİN YAŞASIN diyen siyasetçiler o yılan sizleri soksun...
Hiç değilse Ramazan hürmetine fitrelerimizi bankalarda açılan hesaplara yatırıp onlara destek olalım..
ALLAH tüm dünyada ki ve ülkemizdeki Müslümanlara merhamet etsin, zafer yüzü göstersin ve dilerim MEHDİ (a.s.) ı tez zamanda göndersin AMİİN..

4 yorum:

Adsız dedi ki...

Dünya döndükçe bu mazlumla zalimin mücadelesi devam edecek sanırım. Allah c.c. yarın mükafatını ve cezasını verecektir inşaallah.

Pink timber dedi ki...

Ne güzel yazmışsın diyecek laf bulamıyorum

deeptone dedi ki...

ah bu insan denen şey ne zaman akıllancak hırstan kurtulcak.

seolara dedi ki...

Paylaşımlarınız çok başarılı, sitenizi ilgiyle takip ediyorum..
çay makinesi